Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4

  • 36 m²

Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 Tokio appartement van 36 m² heeft een eersteklas ligging binnen 12 minuten wandelen vanaf de Kappabashi-straat en biedt plaats aan maximaal 4 gasten. Het appartement is gelegen amper 600 meter afstand van Uguisudani treinstation en op een steenworp afstand van Taisho-Shogakko busstation.

De accommodatie biedt een complete keuken met een koelkast en keukengerei voor uw gemak.

Dit 1-slaapkamer appartement, gelegen in de wijk Centraal Tokyo, is tevens op 7 minuten loopafstand van de Kappabashi-dori. Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement is binnen minder dan 1 km hier vandaan de Kiyomizu Kannon-do Tempel. De 1-badkamer accommodatie ligt op 10 minuten met de auto weg van de Yanaka Ginza winkelstraat. Het appartement is ook vrij dicht bij Iriya metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4
Kyo Sai 浅草2F浅草寺まで徒步約10分
Mobiele prijsaanbieding

Kyo Sai 浅草2F浅草寺まで徒步約10分

8.7
Fantastisch 47 beoordelingen
177 m van de accommodatie
USD 161 USD 145
per nacht
立地最高!交通・買い物にとっても便利 Wifiあり Sioy7
Mobiele prijsaanbieding

立地最高!交通・買い物にとっても便利 Wifiあり Sioy7

257 m van de accommodatie
USD 143 USD 129
per nacht
Terminal Iriya-Asakusa
Mobiele prijsaanbieding

Terminal Iriya-Asakusa

601 m van de accommodatie
USD 106 USD 95
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7台台健生環き第10044号
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement gelegen?
      Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement is in de wijk Centraal Tokyo gesitueerd, binnen 12 minuten wandelen vanaf de Kappabashi-straat.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Tokio een bezoek brengt aan de Kappabashi-straat (950 m) en de Yanaka Ginza winkelstraat op 2 km afstand van Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement.
    • Hoeveel kost het om bij Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement te verblijven?
      Een overnachting in Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement kost $88.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Asakusa Okonomiyaki Sometaro en Pizzeria Santa Fe restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement?
      Bij Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 36 m².
    • Heeft Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4 appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bsy201 Walk To Ueno, 2Br Family Home, Sleeps 4

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten